Informace pro účastníky

online kurzu

Jak se připojit do online kurzu

Pro připojení do online kurzu klikněte před začátkem kurzu na tento odkaz

(odkaz začne být aktivní 30 min. před zahájením kurzu)

Jak se připravit na online kurz

Připojení do kurzu

Pro online kurzy využíváme platformu zoom.us. Ke kurzu se připojíte kliknutím na odkaz, který najdete nahoře na této stránce. Pokud jste na zoomu poprvé, budete vyzváni k instalaci malé aplikace (viz video dole). Je to záležitost na minutu. Stručně řečeno: klikněte na každé modré tlačítko, která se v průběhu instalace objeví.

Přihlaste se alespoň 15 - 20 minut před zahájením kurzu, aby bylo jisté, že vše funguje. Pokud narazíte na problém, volejte: 602 885 857 (telefon vám ale mohu vzít jen do zahájení kurzu nebo pak o přestávce). 

Potřebujete notebook nebo počítač

Pro online kurz se nejlépe hodí notebook, protože má zabudovanou webkameru, mikrofon i reproduktory. Pokud byste chtěli použít klasický stolní počítač, připojte k němu externí webkameru, mikrofon a reprobedničky. Nebo použijte sluchátka s mikrofonem. Kurzy jsou interaktivní, proto jsou kamera a mikrofon potřebné. V průběhu kurzu mějte, prosím, kameru zapnutou.

Jako nouzové řešení můžete pro účast na online kurzu můžete použít i chytrý telefon. V tom případě si stáhněte aplikaci ZOOM Cloud Meetings

Internetové připojení

Vyzkoušejte, jestli je vaše připojení kvalitní. Pokud například můžete bez problémů přehrávat videa na youtube, bude kvalita připojení se vší pravděpodobností dostatečná. Své připojení si můžete otestovat zde: https://zoom.us/test

Čas

Začátek kurzu je v 8,30 hod., konec v 16,00´hod. Zhruba po 45 minutách budou krátké přestávky a přibližně ve 12 hodin bude půlhodinová přestávka na oběd. Vše ostatní si řekneme na začátku kurzu.

Papír, tužka

Ano, tyto klasické nástroje se vám při kurzu budou hodit.

Osvědčení

Po ukončení kurzu dostanete mailem osvědčení o absolvování akreditovaného kurzu. Podmínkou vydání osvědčení je, že se zúčastníte celého kurzu.