Individuální plánování

jednoduše, srozumitelně, prakticky

Vítám vás v úvodní lekci!

Tři kroky k dobrému individuálními plánu

V tomto videu vám chci ukázat jednoduchý postup o třech krocích, který vede k vytvoření opravdu kvalitního individuálního plánu. Není to žádná věda. Než si video pustíte, stáhněte si doprovodné materiály. Do komentářů níže pak můžete napsat své postřehy nebo otázky.

Soubory ke stažení

Vaše otázky a komentáře

 1. Veronika napsal:

  Děkuji za inspiraci, to je dobrý nápad, udělat online kurz individuálního plánování. Při sledování videa jsem si dala víno, užila jsem si to :-).

 2. Jiří Sobek napsal:

  Díky 🙂

 3. Petr Engler napsal:

  Děkuji za jasné a stručné vysvětlení individuálního plánování. Jsem zvědavý na pokračování. Jen tak dál.

 4. Lenka napsal:

  Děkujeme, došli jsme také tam, jednoduše, jasně, Vaše video využijeme.

 5. Jiří Sobek napsal:

  Tuto zpětnou vazbu jsem dostal mailem od paní Martiny: „Díky vaší úvodní lekci a formulářům jsem IP zkusila s jedním klientem a moc se mu to líbilo a poprvé ho to bavilo a nebral to jako povinnost.“ To mě opravdu potěšilo! A může to být inspirace pro všechny ostatní: vyzkoušejte navržený postup s vaším klientem a napište sem do poznámek svoji zkušenost. Díky!

 6. Olga Trachtová napsal:

  Děkuji za inspiraci. Již jsem objednala a těším se na náměty a nápady. Doufám, že se dozvíme také něco o lidech s mentální retardací, v různém stupni postižení, v převážné většině slovně nekomunikujících.
  Individuální plány jsme již zpracovávali v různých formách a hledáme něco, určitá doporučení, jak postupovat právě u těchto dospělých lidí.
  Těším se na spolupráci.

  • Jiří Sobek napsal:

   Děkuji. Tento kurz je zaměřen především na plánování s lidmi s mentálním postižením a se seniory. Témátu plánování s lidmi s těžším postižením, kteří verbálně nekomunikují, bude věnována sedmá bonusová lekce, která bude k dispozici v říjnu.

 7. Helena napsal:

  Díky za inspiraci. Stáhla jsem si formuláře, které se mi zdají názornější než používáme. Vaše představení IP je krásně srozumitelné, moc díky.

 8. Klára Galetková napsal:

  Vždy pozorně čtu Vaše nabídky i komentáře,které jsou vysoce profesionální.Jen škoda ,že jste tak daleko od Oder v Moravskoslezském kraji ,okrese Nový Jičín. Poněvadž jsme neziskovka a zápasíme s finančními prostředky ,mimo jiné také hledáme semináře zdarma a za příznivé ceny.Uvítali bychom od Vás prostřednictvím projektu pro neziskovky i vzdělávání korenspondenční formou.Přeji Vám hodně zdraví a elánu do Vaší práce.Je vidět ,že svoji práci máte rád,žijete pro ni a přidáváte do ní ještě nám všem něco navíc. Formuláře k IP jsme si stáhli,jsou vynikající.

 9. Yveta napsal:

  Dobrý večer, v IP jsem nováček, nastoupila jsem na pracoviště (handicapované děti), kde se mělo individuálně plánovat již dávno, ale…. Teď se to snažím rychle napravit a hltám všemožné informace. Vaše formuláře si samozřejmě stáhnu a podle svého upravím a domluvím se s vedením na objednávce kurzu. Ale i tak děkuji, byl to pro mne přínos. Kdyby byla nějaká rada ohledně IP dětí, budu ráda.

  • Jiří Sobek napsal:

   Dobrý den, Yveto, otázka je, o jak staré děti se jedná. Ale starší děti by určitě mohly ocenit některé techniky popisované v dalších lekcích, jako je např. ERB nebo Cesta.

 10. Diana napsal:

  AHA, díky

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů