Kurzy na klíč

Nejjednodušší cesta k proškolení vašeho týmu

Objednejte si akreditovaný kurz přímo do vašeho zařízení!

Jak dobře individuálně plánovat

2 dny / 16 výukových hodin

Na kurzu zjistíte, že když se plánování vezme za správný konec, je užitečné a přínosné pro klienty i pro pracovníky. Naučíte se plánovat jednoduchou a srozumitelnou formou. Vyzkoušíte si postupy a techniky, které v praxi fungují. Naučíte se plánovat dobře a s chutí.

Hranice ve vztahu ke klientovi sociální služby

1 den / 8 výukových hodin

Hranice ve vztahu klient - pracovník nejsou v mnoha ohledech pevně dané a je na každém pracovníkovi, aby si je dokázal správně nastavit. Zřetelně nastavené hranice jsou podmínkou dobře fungující spolupráce s klientem a chrání pracovníky před vyhořením. 

Jak pomáhat a nevyhořet

1 den / 8 výukových hodin

V pomáhající profesi řada lidí obětavě pečuje o druhé, ale svým vlastním potřebám věnuje jen málo pozornosti. Na kurzu si osvojíte řadu účinných technik, které vám pomohou předcházet stresu a vyhoření. Posílíte svoji vnitřní stabilitu. Naučíte se, jak říci ne a jak omezit svoji zátěž.

Práce s rizikem v sociálních službách

1 den / 8 výukových hodin

Riziko patří k životu. A patří také k životu klientů sociálních služeb. Kvalitní a profesionální řešení rizikových situací přináší klientovi bezpečí a zároveň respektuje klientovu svobodu a možnost volby. V průběhu kurzu objevíte, jak takovéto řešení najít.

Základy týmové práce v sociálních službách

2 dny / 16 výukových hodin (nebo 1 den / 8 výukových hodin)

Čím to je, že některé týmy fungují dobře, podávají výborný výkon a lidé se v nich cítí příjemně? A naopak jiné týmy jsou rozklížené, nefungují a práce v nich je někdy skoro jako za trest? Co je možné udělat, aby váš tým patřil do té první skupiny? Dozvíte se na kurzu týmové spolupráce.

Základy leadershipu v sociálních službách

2 dny / 16 výukových hodin (nebo 1 den / 8 výukových hodin)

Jen málo lidí se rodí jako přirození vůdci. Většina lidí ve vedoucích pozicích se v tomto umění postupně a trpělivě zdokonaluje. Na kurzu se seznámíte s technikami efektivního vedení lidí a týmů, týmovými rolemi, zásadami motivace a týmové komunikace.

Máte zájem o kurz? Napište nám!

Toto je pouze nezávazná poptávka, nikoliv objednávka.

Obchodní podmínky naleznete zde.

Ohlasy účastníků kurzů

Výhody kurzů v organizacích

Finanční úspora

Náklady jsou nižší, než při účasti na kurzech mimo zařízení.

Úspora času

Žádné zdlouhavé cestování na kurz do vzdáleného místa.

Obsah na míru

Můžeme se zaměřit na témata, která jsou pro váš tým aktuální.